Güvenli Gıda Belgelendirmesinde 1 Numara


Üçüncü taraf sertifikasyonu, müşterilerin güvenini kazanmanın en iyi yoludur. Hem Risk Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları (HACCP) sertifikasyonu, hem İyi Üretim Uygulamaları (GMP) sertifikasyonu, gıda güvenliğini sağlamada etkili uluslararası denetim ve belgelendirme programlarıdır.

Güvenli Gıda Belgelendirmesinde 1 Numara

Kuruluşumuz tarafından geliştirilen Gıda Güvenliği Sistemi (FSS), işte bu iki uluslararası uygulama üzerine inşa edilmiş ve gittikçe yaygınlaşan bir sertifikasyon programıdır.

İşletmelerin gıda güvenliklerini etkili bir şekilde geliştirmelerine ve müşterilerine kanıtlamalarına imkan veren Gıda Güvenliği Sistemi (FSS),sadece ülkemizde değil, bütün dünyada yayılmaktadır.

Kuruluşumuz ile çalışan gıda zinciri üzerindeki her boydan işletmeler, gıda sektörü alanında yüksek eğitim ve deneyime sahip denetçilerimiz ile birlikte çalışmakta ve gıda güvenliği hedeflerine ulaşmak için sürekli teknik destek elde etmektedir. Bu nedenle kuruluşumuz her zaman işletmelerin yanında olmuştur ve güvenli gıda belgelendirme alalnında 1 numara olmayı hak etmektedir.

İşletmeler bizden gıda güvenliği sertifikası talebinde bulundukları andan itibaren, her seviyeden çalışanlarımız, üst düzey müşteri desteği vermektedir. İşletmelerin gıda güvenliği sertifikasyonundaki başarısı, kuruluşumuz açısından her zaman önceliklidir. İşletmelerin soruları, HACCP veya GMP ile ilgili olsa da bizim için müşteri memnuniyeti ön plandadır ve her zaman işletmeler yanında tavır alınmaktadır.

Kuruluşumuz, işletmelerin başarısına ve işletmelerde güvenli gıda ilkelerinin oluşmasına önem vermektedir. Bu yüzden Gıda Güvenliği Sistemi (FSS) belgelendirme standardı, bilimsel araştırmalara, analizlere ve verilere dayanmaktadır.

Belgelendirme